Extra informatie
Afmeting | 15cm |
---|---|
Lichtbron | 4Watt – warm wit (2200K) |
Dimbaar? |
€ 12,99 incl. BTW
255 op voorraad
De Lacus bol XB G95 geeft een zeer gezellige, warme, maar ook stoere sfeer aan uw interieur. De Lacus is veelzijdig en te gebruiken in een hanglamp, staande lamp of een wandlamp. Ook kun je de Lacus zelf als sfeerlampje gebruiken aan een strijkijzersnoertje. De Lacus geeft een stoere vintage look en tegelijkertijd ook een warme sfeer aan uw interieur.
De Lacus heeft een warme lichtkleur (2200K) en verbruikt in totaal 4Watt. De Lacus is niet dimbaar.
Afmeting | 15cm |
---|---|
Lichtbron | 4Watt – warm wit (2200K) |
Dimbaar? |
“Keuze uit vele soorten en maten lampen. We zijn erg tevreden over de snelle service en het product dat wij hebben ontvangen.”
Jan de Haan
“Hele fijn service en vlot geleverd! Ik zal jullie dan ook zeker aanbevelen. Nogmaals dank! En uiteraard het eindresultaat van de kroonluchter is fantastisch!”
Diana van der Starre
“Mooie kwaliteit lampen, snelle levering en hele goed service. Ik zal de firma 123lampenkopen daarom ook bij iedereen aan te bevelen.”
Marc Stoger
“Snelle service en goede kwaliteit!”
Sophie van Dijk
Met de ATIK hanglamp creëer je een warme en stijlvolle sfeer in jouw interieur. De antraciet kleur glazen kun je in iedere gewenste lengte instellen door de kabels naar wens te verstellen. Opvallend aan de ATIK hanglamp zijn de lichtgevende LED lampen in de gouden kokers. Deze hanglamp komt voort uit een serie waarbij er meerdere varianten beschikbaar zijn. Zo zijn er in deze serie meerdere hanglampen en eettafellampen beschikbaar.
Een ander opvallend detail aan de ATIK hanglamp is de verstelbare spot aan de plafondplaat. De lamp wordt inclusief spot geleverd.
Dit armatuur word exclusief E27 lichtbronnen geleverd, desondanks kunt u ook de verschillende lichtbronnen bij ons bestellen. Al wenst u een andere hoogte van de lamp of een andere maat van het glas, is dit mogelijk. Neem hiervoor contact met ons team op.
Lichtbron
De ATIK hanglamp is volledig LED (3000K) en is dus ook zeer zuinig.
3xE27 (naar wens)
In totaal verbruikt de lamp 12Watt
Kleur en afmeting plaat
Brushed gold afmeting plaat diam 25cm
Kleur glas
De glazen zijn verkrijgbaar in de kleuren champagne of antraciet.
Waarom ATIK?
Deze tafellamp is gemaakt van keramiek en heeft een grijze marmeren look met witte tinten en gouden afwerking. De lamp wordt geleverd met de afgebeelde beige lampenkap. De lamp is exclusief een E27 gloeilamp.
Kristallen plafondlamp met staven en 12 lichtpunten (12V*G4 max20Watt)
Afmeting van de lamp: 40x41xH15cm
De prijs is inclusief lampjes.
Omdat het een outlet lamp betreft nemen wij geen retour aan. Uiteraard wordt de lamp wel getest. Ophalen is ook een optie, zodat de lamp samen gecontroleerd en erna meegegeven kan worden.
De G4 LED lamp is het alternatief om de huidige halogeen lamp de vervangen. De G4 lamp verbruikt in totaal 5 Watt en is zeer zuinig.
Specificaties:
De Lucer A60 (E27) met rechte led staven heeft een zeer gezellige, warme, maar ook stoere sfeer aan uw interieur. De Lucer is veelzijdig en te gebruiken in een hanglamp, staande lamp of een wandlamp. De Lucer geeft een stoere vintage look en tegelijkertijd ook een warme sfeer aan uw interieur.
De Lucer heeft een warme lichtkleur (2200K) en verbruikt in totaal 4Watt. De Lucer is dimbaar.
De E14 led lamp C35 is 6Watt, heeft een E14 fitting en is 2700K (warm wit). De lamp is dimbaar.
De Procyon hanglamp is een chique hanglamp met helder kleur kristallen staven. De lamp wordt geleverd met een ketting in de chroom die verstelbaar is. De rand is mat zilver met mat zilveren staven.
In de lamp zitten 9xE14 lampjes.
De afmeting van de lamp is diameter 60cm en de hoogte is 110cm. De lengte van de ketting is eventueel verstelbaar.
De Azamar hanglamp is een chice lamp met transparant kleur kristal en een mat zwarte frame.
De lamp wordt geleverd met een ketting die verstelbaar is. De lamp kan eventueel korter worden ingesteld. De afmeting van de lamp is : 60x60x110cm. De lamp kan korter worden ingesteld, doordat de ketting verstelbaar is. De lamp is uitgevoerd in 12xE14 lampjes.
De lamp is ideaal voor boven de salontafel, in de hal of voor boven de (kleinere) eettafel
De lamp wordt exclusief de lampjes geleverd
Hendrik Figeeweg 5T
2031 BJ Haarlem
E: info@123lampenkopen.nl
T: 023-5336757
M: 06-83775714
© 2023 123lampenkopen.nl.
Take advantage of our mailing list to get exclusive offers and notifications before the crowd.
WhatsApp ons
Er zijn nog geen beoordelingen.